Sponzoři

časopis Zámeček

Do dětského domova Holeje je zdarma doručován společností PPPL magazín Zámeček, kam děti posílají příspěvky.

„STROMY SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ“

I letos na Vánoce byla splněna některá přání dětí, díky akci Strom splněných přání organizované Hitrádiem Vysočina. Děkujeme.

„STAŇTE SE JEŽÍŠKEM DĚTEM Z DĚTSKÉHO DOMOVA“

I letos jsme se zapojili do projektu občanského sdružení VESPOJENÍ. Děti si nakreslily, co by si přály dostat pod stromeček. Moc děkujeme za možnost zapojení se do projektu.

„Daruj Hračku“ do roku 2022

ZP manažeři Tango Havlíčkův brod, v.o.s. také letos pořádají se svými partnery projekt daruj hračku ve prospěch dětí a lidí s různými handicapy.

Komu je sbírka určena?
Dětem v dětských domovech, ústavech sociální péče (ÚSP) a stacionářích, dětem znevýhodněným fyzicky, mentálně, ale i sociálně.

Jak se můžete sbírky zúčastnit?
V databázi dětí si můžete vybrat konkrétní dítě a jeho dvě přání, která chce splnit. Naleznete zde i jeho věk, handicap (postižení), zájmy, a také to, co ho baví a má rád.

Projektu se účastní:
Děkujeme všem, kteří se sbírky Daruj hračku zúčastní, a také těm, kteří ji podpoří a projeví jí svou přízeň a pochopení.

Nadační fond ALBERT

Díky finančnímu příspěvku NFA jsme mohli zakoupit dva nové notebooky na prodporu distančního vzdělávání v době vyhlášení nouzového stavu a uzavření škol.

Nadace Terezy Maxové dětem

Díky finančnímu příspěvku NTM jsme mohli zakoupit tři nové notebooky na prodporu distančního vzdělávání v době vyhlášení nouzového stavu a uzavření škol.